CatGenie Satis
CatGenie Yedek Parça Satis
Garanti Belgesi’nin
Kaydinin Yapilmasi
Catgenie Hakkında

4 Haziran 2009 tarihinde CatGenie, CatGenie 120’yi açıkladı. Kediler artık her zamankinden daha bağımsız ve kedi sahipleri artık kedi kumuyla uğraşmayacak.


Mukayese: 2 Kedi için bir yıl içerisinde kullanılan kedi kumu (140 Kg.) , aynı zamanda 2 kedinin kullandığı CatGenie için gerekli kartuş adedi 6 veya 7.
CatGenie 120 ‘de Her Tuvalet Sonrası Temizlik Programı bulunuyor. Böylece kediniz kendi sifonunu çekip kendi tuvaletini yıkayabilir.
Böyle bir programı bize binlerce CatGenie sahibi önerdi. Şu anda isterseniz başlama düğmesine basabilirsiniz, isterseniz otomatik yıkamaya alıp istediğiniz zamanı belirliyebilirsiniz veya CatGenie’nin yıkama işlemine başlamasını kedinize bırakabilirsiniz. Her temizlik sonrası yıkama programı en kullanışlı ve temiz yıkama sistemidir.

120 şu ana kadarki en doğa dostu ve ekonomik Kedi Tuvaletidir.
Yeni Dezenfektan 120 Kartuş Biodegradable (çevreye zarar vermeden toprakta çözülebilen)ve geridönüşümlü yarı şeffaf maddeden üretilmiştir.( Bu özellik hiçbir kedi kumunda olmayan bir özelliktir) Dezenfektan kartuş normal şartlarda 120 yıkama yapar, eğer Her Tuvalet Sonrası Yıkama Programını kullanırsanız kartuş 240 yıkama yapar. Bir kartuş için kullanılan plastik , büyük bir kedi kumu bidonunun kapağında kullanılan plastikten daha azdır. Bir yıl içerisinde , 2 CatGenie kedisinin kullandığı kartuş adedi 6 veya 7’dir. Aynı süre zarfında iki kedinin kullanacağı kedi kumu 140 Kg.’dan fazladır.

120 Kez daha verimli kullanın.
Binlerce CatGenie kullanıcısının önerileri sayesinde yeni CatGenie 120’nin, kullanıcıları için birçok avantaj ve kazanç sağlamaktadır.Yeni ürün, orjinal CatGenie’deki tüm gelişmeleri ve yeni buluşları kapsamaktadır. CatGenie’nin içi olduğu gibi yeniden dizayn edilerek daha kullanışlı ve aynı zamanda akıllı bir bilgasayar programı ,daha hızlı ve verimli çalışan motor, daha düzgün ve kullanışlı parçalar ve daha birçok yenilik elde edildi .Sonuç olarak daha verimli ve yumuşak çalışan bir CatGenie ortaya çıktı.“İlk sahip olduğum Catgenie’nin mükemmel olduğunu düşünüyordum. Daha sonra CatGenie 120’yi test etmek istediğimi söyledim. 2 kedim haziran 2009 ‘dan beri kullanıyor. Hayret içerisindeyim, Her Tuvalet Sonrası Temizlik Programını çok beğendim. CatGenie’m her an temiz ve 10 saat uyku ardından 14 saat temizliğe hazır sistemini çok sevdim."

Karen C., Mt Kisco, NY.

"2006 yılından beri CatGenie kullanıyorum ve hiçbir şikayetim yok. CatGenie 120’yi denemem için verdiler. 6 aydır kullanıyorum, eskisiyle arasında çok büyük değişiklik var. En beğendiğim tarafıda Kartuş 120. Şu anda CatGenie’yi çalıştırmak kedi kumu maliyetinden çok daha düşük. Bu gerçekten kedi kumlu tuvaletlerin sona ermesi demek."

Ed R., Philadelphia, PA
© 2010 IRM Dış Ticaret ve Pazarlama Ltd.Şti.