CatGenie Satis
CatGenie Yedek Parça Satis
Garanti Belgesi’nin
Kaydinin Yapilmasi
Catgenie Hakkında

CatGenie 120’ye dışardan bakıldığı zaman bir önceki Model gibi gözüküyor, fakat fonksiyonları açısından çok daha gelişmiş bir ürün.

Daha Yeşil ve Çok Ekonomik Dezenfektan Kartuş.

Yeni Dezenfektan 120 Kartuş Biodegradable (çevreye zarar vermeden toprakta çözülebilen)ve geridönüşümlü yarı şeffaf maddeden üretilmiştir.Dezenfektan sıvı yeniden formüle edilmiş ve daha konsantre (yoğun) dir. Eski kartuş 60 yıkamalık dezenfektan sıvı dozu verirken , yeni 120 kartuş 120 yıkamalık dezenfektan sıvı dozu vermektedir. Her tuvalet sonrası temizlik programıyla CatGenie 240 yıkama dozunu kendisi ayarlar.

Her Tuvalet Sonrası Temizlik Programı

Sizlerin İsteği: Kedinizin tuvaleti her kullanmasından sonra CatGenie’nin temizlik işlemi yapmasıydı. Bizim mücadelemiz ise bunun hem ekonomik hem de çevre dostu olması. Yeni bilgisayar programı dezenfektan sıvının dozajını 120 den 240 yıkamaya ayarladı, çünkü Her Tuvalet Sonrası Temizlik Programı ile CatGenie daha sık yıkama yapıyor. Bu programın iki yöntemi var: 14 saat çalışıyor ve temizliyor, temizleme yapmadığı 10 saat uyuyor. Uyuma esnasında kediniz tuvaletini yaptıysa , uyanınca hemen temizliğini yapıyor.

14 saatlik çalışma süresinde CatGenie kedi ve çevre dostu ve aynı zamanda maliyet azaltıcı. Kediniz tuvaletini yaptıktan sonra, CatGenie temizlik işlemine başlamadan önce 10 dakika eğer evde başka bir kedi varsa ve tuvaleti kullanacaksa diye bekler. Bu esnada yine de Otomatik Program ve başla tuşu’na basarak çalıştırma opsiyonlarınız vardır.

Dezenfektan Sıvı Seviye Göstergesi

Yeni Kontrol Panosunda, ışıklı uyarılar size kartuşta ne kadar dezenfektan sıvı kaldığını gösterir. Işıklı uyarılar aynı zamanda hata numarasını da gösterir. Yeni uyarı sesi daha yumuşak ve kısa süreli olduğu için kedinizi rahatsız etmez.

Yeni, Daha Kullanışlı ve Daha İyi Bilgisayar Programı

Önceki eleştirilere ve bilgi akışına dayanarak yaptığımız çalışmalar sonucunda yeni bir bilgisayar programı yarattık. Daha dirençli ve hatalı uyarıları durduracak şekilde dizayn ettik. Yeni bilgisayar programı ile olası hataları kendi içerisinde çözüm bulunduğu için sizleri sürekli uyarı ışığı ve sesiyle rahatsız etmez. Bilgisayar programı evinizin ortamını(su basıncı ve su akışkanlığı değişkenliği) öğrenerek kendisini ona göre ayarlayabilir.

Granül Sarfiyatının Azalması

CatGenie 120’de yeni alt taban ve kenarlık mevcut. Her ikiside granül kaybının önlenmesi için yeniden tasarlanmış. Atık haznesinde eskisi kadar granül olmayacak ve daha yumuşak bir işleyişi olacak.

Bakım ve Onarım Daha Kolay

CatGenie 120’de bakım yapmanız gerektiğinde eskiden olduğu gibi parçalara ayırmanıza gerek kalmayacak, Makine bakım kartuşunu takıp yılda birkaç kere çalıştırmanız yeterli olacak. CatGenie 120’de su dedektörüne direk ulaşabildiğiniz için temizlerken kenarlıkları yerinden çıkarmanıza gerek kalmayacak. Genie Döndürücü aynı zamanda yeni alt tabanı temiz ve mikroplardan uzak tutuyor .

Elekli Kürek ve Kolu şimdi birbirinden ayrılmayacak şekilde monte edilmiştir.

Zayıf bağlantı elimine edildiği için elekli kürek işlemini kırılmadan ve daha iyi yapabilmektedir. Yeni elekli küreğin dişleri olduğu için katı atıkları daha iyi alıp tutabilmektedir. Atık haznesi içindeki çark turbo motor olarak yenilendiği için performansı eskiye nazaran daha iyileştirilmiştir. Daha keskin olan tüy kesici ile yün yumağı problemi daha kolay ve çabuk halledilmektedir. Çark’ın sivri mili değiştirilerek tüylerin parçalanması daha kolaylaştırılmıştır.

Yeni Kedi Uyum Kılavuzu

Yeni Tavsiyelerle kedilerin uyumu daha çabuk ve kolay olmaktadır.


Bir adet 120 Kartuş en az 2 adet 60 lık Kartuş kadar yıkama yapar. Fakat fiyatı iki katı değildir.


Yeni Kontrol Paneli size daha çok şey söyler. Siyah zemin okunmayı kolaylaştırır.


CatGenie 120 Bakım Torbası veya Kartuşu içerir.


Yeni Kenarlıktan Su Dedektörü’ne rahatça ulaşabilirsiniz.
© 2010 IRM Dış Ticaret ve Pazarlama Ltd.Şti.