PetNovations ve IRM Dış Tic.’in Hedefleri Kısaca:
Size Mükemmel Ürünler Sağlamak ve Başarıyla Servis Vermek.

Novation hukuki bir terim olup anlamı yükümlülüklerde veya ilişkilerdeki değişikliktir. Kedilerimizi ne kadar çok sevsekte ve onlara birer aile üyesi gibi davransakta ,birkaç can sıkıcı işlem, yükümlülüğümüz olmasına rağmen onlarla olan ilişkilerimizi gerer ve bizi zorlar; kedi tuvaleti gibi.

PetNovation olarak bizim görevimiz , kedilerle kedi sevenler arasındaki ilişkiyi geliştirmektir. CatGenie ile mükemmel bir kalite ve güvenilirliğe sahip ve aynı zamanda servis ve destek hattı olan bir ürün yarattık.

PetNovation ürünleri, piyasaya sunulmadan önce geniş bir alanda test edilmiş ,patenli ve büyük buluşlara dayalı ürünlerdir. CatGenie yıllarca yapılmış olan araştırma ve geliştirmenin gelmiş olduğu son noktadır. Birçok teknoloji kullanılarak, kedinizin ihtiyaçlarını karşılayacak mükemmel bir çözüme ulaşılmıştır. Sizlere olan servisimiz CatGenie’nin performansı kadar başarılıdır. Bizler satış sonrası kedilerle ilgili sorunlarda, ürün servisinde, hızlı ve verimli çalışan sipariş sistemiyle elinizdeki CatGenie’nin düzgün çalışması için tam olarak hazır ve deneyimliyiz.

PetNovations, Inc., piyasada çığır açarak CatGenie’yi bulan ve üreten PETNOVATIONS,LTD.’nin tamamiyle sahip olduğu bir yan kuruluşudur. Bizim Genel Merkezimiz Wayne, Pennsylvania’da , Türkiyeden sorumlu ofisimiz İstanbul’dadır. Türkiye’deki satış,pazarlama,satış sonrası servis ve müşteri hizmetlerinden Türkiye Distribütörümüz IRM DIŞ TİC.ve PAZARLAMA LTD.ŞTİ. firması sorumludur.

PetNovations,Inc.,ve Türkiye Mümessili olarak IRM Ltd.Şti., sizlere müşterimiz olarak uzun süreli taahhütte bulunuyoruz. İnanıyoruz ki almış olduğunuz CatGenie, sizinle ailenizden biri olan kedinizin arasındaki ilişkiyi değiştirecek, sizin kedinizle temiz,sağlıklı ve daha iyi bir ortamda mutlu bir şekilde vakit geçirmenizi sağlayacaktır.