CatGenie Satis
CatGenie Yedek Parça Satis
Garanti Belgesi’nin
Kaydinin Yapilmasi

Catgenie Hakkında


CatGenie diğer kedi tuvaletlerine benzemez.
Piyasadaki diğer otomatik kedi tuvaletlerinden daha çok işlevseldir. CatGenie normal kedi tuvaleti gibidir, normal insan tuvaleti gibi çalışır ve modern yıkama makinesi gibi yıkar.

1) CatGenie’nin ihtiyacı olan, bir kereye mahsus olmak üzere ve sizin kolayca yapabileceğiniz soğuk su montajı ve elektrik fişine takmanızdır. 2) CatGenie Yıkanabilir Granül(kedi kumu gibi) kedinizin eşinme ve kapatma ihtiyacını karşılar. 3) Kediniz tuvalete gidince, sıvı atık granülün içinden aşağı hazneye gider, katı atık ise sifonla atılır. 4) Yıkama işlemi başladığında,elekli kürek katı atıkları kepçe gibi toplayarak Atık Haznesine atar ve orada eritilerek kolay gitmesini sağlar.

5) Temiz su alt tabanı doldurur ve elekli kürek tuvalet kabını ve granülü ovalayarak temizler. 6) Kedi dostu dezenfektan sıvı tuvalet kabını ve granülü mikroplara ve kokuya karşı sterilize eder. 7) Eritilmiş katı atık ve köpüklü su tuvalet veya pis su gideri yoluyla evinizden güvenli bir şekilde atılır. 8) Kedinizin konforu için kurutucudan gelen sıcak hava sayesinde granül ve tuvalet kabı tamamen kurutulur.
“ CatGenie’yi satın almak
zaman satın almak gibidir.


Kedi kumunu alırken, taşırken,
temizleyip değiştirirken ve sonra pis
kumu atarken ki zamanı kazanmış oluyoruz."
Martha M., California© 2010 IRM Dış Ticaret ve Pazarlama Ltd.Şti.