Türk kullanıcılar Catgenie Hakkında Neler Söylüyor

3 yıldır Catgenie tuvalet ve Su Pınarı kullanıyorum. Kedi tuvaleti mükemmel bir buluş. Basit bir mekanizma hayatınızı son derece rahatlatlıyor. Kullanmaya başladığımdan beri hiçbir teknik sıkıntı yaşamadım. Evimde 1 kedi var ama zaman zaman misafir kedilerimiz de oluyor. Makinayı kedi kullanım modunda kullandığım için sadece haftada bir ya da 2 haftada bir granüller ne durumda diye bakıyorum. Azalma var ise ekliyorum. Sanırım yaptığım tek düzenli kontrol bu. Onun dışındaki her şeyi makina kendisi yapıyor zaten. Kartuş azaldığında sinyal veriyor. Kedi 4 saat boyunca hiç kullanmadıysa makina yine de bir defa kendini temizliyor. Arkadaşlarıma da tavsiye ederek aldırdım. Onlar da memnun kaldılar. Siz de memnun kalacaksınız. Daha önce almadığınız için pişman olacaksınız. Diğer yandan ücretini düşünerek vazgeçeyim demeyin, zira kısa sürede kendini amorti ettiğini göreceksiniz. Zaten rahatlığını gördüğünüz andan itibaren bu makinanın kedi sahipleri için çamaşır makinasının icadı kadar değerli olduğunu anlayacaksınız. Şimdi de evimdeki kedi tüyleri için bir icat arıyorum, var mıdır dersiniz?

Gökçe D. Halkalı/ İstanbul

IRM dış.ticarete catgenie yi bizlerle paylaştığı bize ulaştırdığı için teşekkür ederim.Özellikle çalışma hayatımın gerçekten çok yoğun dönemlerinde, kedilerim için çok büyük yardımcım oldu olmasaydı napardım dediğim çok zaman var.catgeni yi 2 yılboyunca 6 kedimle birlikte kullandm hiçbir sorum cevapsız hiçbir sorunum çözümsüz kalmadı.bu konudaki hassasiyeti ve kusursuzluğu için Hakan beyi tebrik eder, minnetlerimi sunarım

Aslı G. Sahrayıcedid / İstanbul

İki senedir Catgenie kullanıyoruz ve bence kedi sahibi olmanın en zor yanı olan, kedi kumu temizleme, kum kirliyken eve yayılan koku gibi sorunlarla artık hiç karşılaşmıyoruz. Catgenie biraz gürültülü çalışıyor ama biz küçük tuvaleti kedilere ayırdığımız için, kapısını kapayıp bu sorunu da en aza indirmeyi başardık. Kapıdaki küçük cam karelerden yere en yakın olanını çıkardık, kediler oradan girip çıkıyorlar tuvalete. Seyahate çıktığımızda aklımız evde ve kedilerde kalmıyor. Biliyoruz ki tuvaletleri hep temiz. Ayrıca işin içinde tuvalet temizlemek olmayınca, biz seyahatteyken kedilere yemek verecek gönüllü bulmak çok daha kolay oluyor. Birbiriyle hiç anlaşamayan iki kedimiz var ve anlaşmazlıkları catgenie kullanımına da yansıyor maalesef. Yerim olsa hiç düşünmeden ikinci bir Catgenie alırdım. Hayatımızı kolaylaştırdığı için Catgenie’ye sonsuz teşekkürler.

Dilek Y. Altunizade/ İstanbul

İki kedim var ve Catgenie'yi 3 senedir kullanıyoruz ve çok memnunuz. Daha önce kirlenen kumu protesto amaçlı, yorgana çişini yapan kedim, Luna, Catgenie aldığımdan beri bir daha hiç böyle birşey yapmadı. Evde hiçbir koku olmuyor, biraz uzun sürse de temizlemesi, bir süre sonra alışılıyor. Ayrıca tatildeyken de tıkır tıkır çalıştığı için, büyük rahatlık.Tavsiye ederim.

Naz Nazlı A. Kızıltoprak/ İstanbul

Catgenie yi 3 yıldır kullanan 1 kedim var. Kedim sürekli temiz bir tuvalet kullandığı için ben tuvalet temizlemekten ve seyahatlere rahatça çıkmaktan mutluyum. Pek çok kedili arkadaşıma tavsiye ediyorum. Hayatı kolaylaştırıyor aynı zamanda hijyen sağlıyor. Sadece biraz sesi var ama her kedi sahibine tavsiye ederim. .

Ufuk S. Dragos / İstanbul

Bence bu ürün evcil dostlarımız olan şahane kedilerimiz icin olağanüstü bir bulus, herkese mutlaka tavsiye ediyorum.

Biriz T. Beylikdüzü / İstanbul

Üc yıldır catgenie kullanıyorum bence muhtesem iki kedim var ve hic anlaşamıyorlar evin farkli yerlerinde yasiyorlar ikinci kedime de 15 gün önce catgenie aldim yani iki tane kullanıyorum diger ciş kutularıyla baş etmek gercekden cok zor kokusu, pisligi.Kumunu degistir falan. Catgenie yi alirken önce pahalıymıs gibi geliyor ama kumunu neredeyse altı ay kullanıyorsun yanı hesap ettigin zaman neredeyse daha ucuza geliyor ve parasını fazlasıyla hak ediyor. Ayrica Hakan bey hangi bir problem oldugunda cok ilgili. HER KEZE TAVSIYE EDİLİRRRR.

Acun G. Yeşilyurt / İstanbul

Eşim  ilk kez bu üründen bahsettiğinde saçma olduğunu düşündüm.   Nasıl olabilirdi bir tuvalet kendini temizliyor ve ben elimi bile sürmüyorum.   İlk kurulumda ürüne baktım, eski kedi tuvaletime baktım, bizim veletler sevmez bunu dedim.   Ama ilk dakikada yanıldığımı anladım.

Yeşim - Tamer Ü. Ataşehir / İstanbul


Benimle birlikte evimi paylaşan 2 güzel kedim(Lokum ve Nero)var,Catgenie kedi tuvaleti kedilerimin ve benim en sevdiğimiz şey...evimizde eşitlik oldu artık onlar da yıkanabilir, hijyen ve yıkama sonrası misss gibi kokan  bir wc ye sahipler iyi ki Catgenie var.

Demet U.  Bahçeşehir/İstanbul


Catgenie’yi 1 yıldır kullanıyorum. Tek kedimiz var. Tuvalet temizliği görevi benim olduğu için catgenie benim hayatımı kurtardı diyebilirim. Kedisi olan herkese tavsiye ediyorum. Kullanıp memnun olmayan hiç kimseye rastlamadım.

İsmail U.  Halkalı / İstanbul


Belki birazcık uzun bir hikaye olacak ancak deneyim ve  hissettiklerimi ancak anlatabilirim sanırım.
Evime ilk kedimi aldığımdan itibaren geleneksel kum ile başım derde girmeye başlamıştı. Evimde 4 kedi olduğu zaman ise günlük zamanımın önemli bir kısmını her gün tuvalet kumu temizlemekle, hangi tuvalet kumunun daha iyi olacağını düşünmekle geçirir olmuştum. Aynı zamanda ucuz veya pahalı bir kum, farketmiyor, eğer evinizde misafir veya kalıcı kedileriniz varsa önemli bir harcama kalemi de oluşuyor.
Bunları düşünürken, kendi kendime bir kedi tuvaleti icat etmeye karar verdim, bütün planlarım hazırdı, ancak o sırada başka bir konuda araştırma yaparken, CatGenie ile karşılaşıverdim. Eh dünyanın en akıllısı ben değilmişim, başkaları yapmıştı, ama yine de düşünebildiğim ve bu düşündüğüm mekanizmanın yapıldığı görüp hafifçe böbürlendikten sonra hemen almaya karar verdim. Ancak bu sefer de kıtalararası gönderi yapılmıyordu, sadece ABD ve Kanada'da satılıyordu. Bu seferde "neden bir firma açıp bunu ithal edip satmıyorum ki?" sorusu aklıma geldi. Ama bu soruyu kendime sorduktan 2 gün sonra bir arkadaşım aradı ve "bak şu adreste ülkemizde satılıyor" dedi. Yine girişimciliğim ile hafiften öğündüm ama geç kalmışlığın hafif hayal kırıklığı ile hemen siparişimi hiç düşünmeden verdim.
Hayatımda kendim ve kedilerim için yaptığım en güzel şey diyebilirim.
Artık tuvalet temizlemekten kurtulmuştum.
Artık hijyen sorunum kalmamıştı.
Artık evde tuvalet kokusu sorunum kalmamıştı.
Artık zaman kaybetme sorunum kalmamıştı.
Artık kedilerim için her an temiz bir tuvalet vardı.
Artık kedilerimin bile sağlık sorunları olduğunda birbirlerine tuvalet yoluyla geçiş imkanı kalmamıştı, çünkü catgenie her defasında kendisini dezenfekte ediyordu.
Artık kedisi olsun olmasın diğer herkese havamı bile atabiliyordum :)
Kısaca son 3 senedir sorunsuz bir hayatım var. Kaç kedi gelirse gelsin hepsine bakabilirim diyebiliyorsunuz. Ancak tek kedim bile olmuş olsaydı herşeyiyle değer ve bundan sonra hayatımın sonuna kadar kullanacağım bir ürün. Herhangi bir teknik arıza durumunda bakımı da oldukça kolay, sadece telefon ediyorsunuz ve sorunuz hemen çözümleniyor. Eğer gerekirse ilgili bozulan aletin garanti kapsamında sıfır kullanılmamış ürünü bile gönderiliyor.
Umarım tüm ev kedileri bir gün bu olanağa sürekli bir şekilde kavuşurlar.
Catgenie ailesine kedilerim adına sonsuz teşekkür ederim.

Ferhat Fikri Ö. /Kayseri


Catgenie'ye 1,5 yıl önce Internet'te tesadüfen rastladım, fazla mükemmel görünüyordu, önce pek ciddiye almadım. Ama sonra "ya gerçekten anlattıkları gibiyse?" deyip veteriner hekim olan kardeşime bahsettim ve Hakan Bey ile görüşmesini istedim (uzman görüşü ;)...Kardeşimden de olur aldıktan sonra Catgenie'yi satın aldım. Hepsi de 10 yaş üzerinde 3 kedimiz var, içlerinden biri kör ve hiçbiri diğerleriyle pek anlaşamıyor ama hepsi de Catgenie'ye kolayca alıştı! 1,5 yıldır kendi kendini temizleyen, hijyenik bir kedi tuvaletimiz var, eve gelen arkadaşlarımız 3 kedimiz olduğuna inanamıyorlar; evde hiç koku yok...Catgenie gerçekten çok büyük bir konfor, kum temizlemeler, kutu yıkamalar, vs. hepsi sona erdi. Tüm kedi sahiplerine hiç tereddütsüz tavsiye ederim.
Meltem A.   Suadiye / İstanbul

Bahçeli bir evde yaşıyoruz ve 60tan (evet altmış!) fazla kediye bakıyoruz. Bunların ortalama 20 tanesi bahçeye çıksalar da günün büyük bölümünü evde geçiriyorlar. Özellikle soğuk ve yağışlı kış günlerinde evdeki kedi nüfusu ciddi şekilde artıyor. Elimizde kum küreği ağzımızda maske (kedi kumunun tozunu ciğerlerimize doldurmamak için) bir aşağı bir yukarı kum kutularının arasında mekik dokurken geçen kış Catgenie’yi keşfettik. Bu güne kadar yeni çıkmış her türlü kedi kumu ve kutusunu inatla denediğimiz, topaklanan kum hariç hiçbirini kullanamadığımız için önce tereddüt ettik. Zira Catgenie “kullanamazsak atarız” diyemeyeceğimiz kadar pahalı bir üründü. Sonra bir tane alıp denemeye karar verdik. Şu anda 3 adet kullanıyoruz. Catgenie sayesinde kum tozundan, kutuları temizlemek için koşuşturmaktan, kokudan kurtulduk. Kedilerimiz önce şüphe ile yaklaştılarsa da kısa bir sürede alıştılar. Bazıları Catgenie temizliğe başladığı zaman seyretmekten özellikle zevk alıyor. Kısaca Catgenie sayesinde 4 insan 20 kedi toplam 24 nüfus daha temiz ve huzurlu yaşıyoruz, verdiğimiz her kuruşun değdiğine inanıyoruz...

Yasemin S. Pendik, İstanbull


PISICAN VE CatGenie Pisican ìmizin Catgenie ile tanismasi,bir dostumuzun Veteriner`de Catgenie reklamini görüp bana getirmesi sayesinde oldu. Ilk birkac gün Pisican yeni tuvaletini yadirgadiktan sonra,yavas yavas alismaya basladi.Birgün, Catgenie`nin sürekli calismasi dikkatimi cekti,Pisican tuvalete gidiyor,arkasindan sistem calismaya basliyordu.Ameliyatli oldugu ve daha önce idrar yollari ile ilgili bir problem de yasadigimizdan ,acaba sistit mi oldu ,idrar yollarinda yine tikanma mi oldu diye apar topar alip Veterinerimize götürdük,idrar yollari tertemiz cikti.Meger delikanli,CatGenie`nin kendi kendini temizlemesini o kadar cok sevmis ki,icine girip kendini sensöre gösteriyor ve su cikisindan gelen suyla oynayabilmek icin sistemin devreye girmesini bekliyormus.Bu oyundan vazgecirebilmek icin bende CatGenie`nin önce fisini cektim ve sistemi manuel olarak gerektiginde devreye soktum. Simdilerde ise kedi gözü yine devrede,Pisican tuvalete gittikten sonra,sistem devreye girmez ise,sikayet etmek üzere miyavlayip ,ev halkini Catgenie`nin basina getiriyor. Bu arada tüm kedi sahibi dostlarimiza tavsiye ediyorum,zira inanilmaz hijenik ve ekonomik bir cihaz.

Emine Nurhan T. Bakırköy / İstanbul


CatGenie nin Türkiyede ki ilk kullanıcılarındanım 2 kedim var ve şuna inanıyorum ki verdiğim en iyi karar bu makineyi almamdır.Bana sağlamış olduğu kolaylık anlatılır gibi değil,ne koku yapıyor ne de pislikle uğraşıyorum.Teşekkürler CatGenie

İclal S. Güzelyalı / İstanbul

"Catgenie hayat kurtarır diyebilirim:) Evde 3 kedim var ve yaklaşık 2 senedir Catgenie kullanıyorum. Tertemiz bir sistem ve evdeki tüm koku problemi ortadan kalkıyor. Hatta kedi tuvaleti, kedi kumu, kum temizlemek vs. gibi şeyler tamamen hayatınızdan çıkıyor. Kedi sahipleri için olabilecek en güzel ürün ve ürünü Türkiye'ye getirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Her aradığımda size ulaşabildiğim ve her ihtiyacı anında karşıladığınız için de ayrıca teşekkürler."

Yasemin U. Fenerbahçe / İstanbul

Catgenie ürününü 1 seneyi aşkın kullanıyorum. 1 kedim var ve artık koku, sürekli temizleme gibi dertlerden eser kalmadı. Tek korkum bir gün kartuş ve kum üretimi biterse ne yapacağımız. Bir de kumlar gerçekten çok ufak ve kediler patileriyle dışarıya taşıyorlar istemeden. Mutlaka bir paspas ile kutunun önünde kalmasını sağlamak gerekiyor ve günaşırı düşen kumları kutuya atmak gerekiyor.

Tolga E. Beşiktaş / İstanbulİki yıla yakın bir suredir kullanıyorum gayet memnunum .İ ki kediminde dışkılarıyla iki yıldır muhattab değilim bu kedi sahibi bir birey için inanın büyük lüks.Lakin nihayetinde kendine göre bazı sıkıntılı taraflarıda yok değil .Örneğin benim açımdan en büyük dezavantajı iki kedi için en az üç ayda bir tüm parçaların demonte olup sıcak su ve bol deterjanla hiyen edilip tekrar monte edilmesi gibi (tabii muhakkak saglam eldivenler maske ve banyoda duşu ve sıcak suyu rahat kullanabileceginiz bir ortam gerekiyor.Bunları demonte nasıl edeceğim diye panik olmayın ilk seferde ürünün ithalatcısı hakan bey sagolsun( 7 24 tel basında:) size yaklasık bir saatte yakın tek tek butun direktifleri veriyor.Şayet unutmaz aklınızda tutarsanız bir daha Hakan Bey in yardımına ihtiyac duymadan demonte temizlik ve monte evrelerini gerceklestirebilirsiniz.neyse üç ayda bir saat yorulmaya değer bir alet yinede. İkinci dezavantajı gürültülü çalışıyor olması bu da makinenin tam temizliğini aksatmadan yaptınız müdettce desibel biraz daha düşüyor.Kısacası makine düzenli temizlenmesse motor zorlanıp gür bir ses çıkarıyor hee bu arada makinenin genel temizliğini yaparken bana hak vereceksiniz o hali görünce motor bagırmasında ne yapsın diyorsunuz. Üçüncü ufak sıkıntı granüller biraz daha hacimli olsada cabucak etrafa dağılıp ziyan olmassa lakin iki ayda bir granül biraz masraf olarak agır geliyor tabii bunun yanında dezenfektan kartuş masrafınıda göz ardı etmeyelim. Kenarlıllar ve üst kapak şart.Tasarruf amaçlı. Özetle arkadaşlar bir alet aldım masrafım bitti değil dönüşümlü kartuşu granül masraflını unutmayalım.tabii ama şu gerceği es geçmeyelim biz kedi severler için hijyen herseyden önemli hele evde çocugunuz varsa ve her gece yataklarınızda uykunuza kediler eşlik ediyorsa en azından tertemiz patileriyle huzurlu ve hijyen bir sekilde uyuyoruz ya da küçük muzurları mutfak tezgahında gördüğümüz zaman krizlere girmiyoruz eve gelen misafirlere verecek güzel bir cevabımızda oluyor sizin wc leriniz bile bu kadar hjyen degil bu da kedi sevmeyip tuvalet eleştirisi yapanlara kapak olsun:)) Dıasrda değilsem manuel mod da kullanıp gerekli gördüğüm zamanlarda çalıştırıyorum ama eger dısaarıda isem o zaman otomatik mod alıyorum zaten akıllı tuvalet ne yapacagını gayet ii biliyor.Bu arada kediniz sık sık yaş mama yiyip yumusak dışkı yapıyorsa bu felaket çünkü elek sert dışkılara göre dizayn edilmiş yumuşak dışkıyı toplamıyor ve dışkı içinde kalıyor granüllerle yıkanıyor ve en kötü anı sıcak hava üfleyerek granürlerle birlikte kurutuluyor tabii o zamanda kokudan evden kaçmak gerekiyor .Isıtılmış dışkı kokusunu sanırım kimse sevmez.Kısacası yumuşak dışkı zaten hür türlü halde kedide tasvip edilmeyen bir durumdur. Sonuç her ne olursa olsun bunlar benim için devede kulak bile olmayan ufak sorunlar bana ve kedişlerime sagladığı hijyen ve konforu dünyalara değşmem. Bütün catgenie mühendislerine ve bizlere bu mucizevi aleti kapımıza kadar getiren Sayın Hakan Bey e sonsuz saygı ve sevgiler.

Selma E. Konya Ereğlisil


öncelikle dışkı kokusundan yıldığım için farklı bir tuvalet aramaya başlamıştım.bir de ne göreyim!karşıma otomatik klozet çıktı:))bu ürünü araştırırken kedilerim ve benim için ne kadar sağlıklı olduğunu farketmemiştim bile.taa ki evime girine kadar.arkadaşlar kurulum çok basit.çamaşır makinesini bağlamak gibi.ha hiç mi bilmiyorsunuz,bi sucu çağırın.5 dk da oldu bitti.sıra geldi kullanıma.bu ürünü kapağıyla aldıysanız kedileriniz alışana kadar takmayın.2 kedim var bir tanesi ilk günde girdi ama diğeri çok direndi.kapağı çıkarınca 3 günde alıştı.sanıyorum bu hata benimle ilgiliydi:)kedinizi zorlamayın.sakın elinize alıp içine bırakmayın.bırakın incelesin.o incelerken övgüde bulunun,elinizle kumu eşeleyin.siz farketmeden alışmış olacak.ayrıca size gelen kutuda kedilerin tuvalete nasıl uyum sağlayacağıyla ilgili bir sürü ipucu ve öneriler veren bir kitapçık da mevcut.firma titiz çalışmış.yetkili servis çok iyi.hakan beye bu konuda ne kadar teşekkür etsek az diyeceğinizi biliyorum:)makine çalışmaya başladığında önce içindeki elek dışkıları alıp atık haznesine atıyor,arkadan dezenfektan ile birlikte suyu çekip kumları yıkamaya başlıyor.yıkama bittikten sonra da son olarak kumları kurutuyor.bu makine için ne başka bir dezenfektan ne de kum kullanabilirsiniz.nerden mi biliyorum ben denedim:))dezenfektanı denedim ama kuma cesaret edemedim.dezenfektan kartuşa başka bir ürün koyduğunuzda dit dit dit uyarı verecek.kum konusunda da bunlar yıkanabilen ve suyla atık haznesinden gönderebilir nitelikte.makineyi tıkarsanız paranız çöpe gidebilir.ayrıca 2 kedi için 3 aya yakın gidiyor kum ve dezenfektan.aldığınız kumları,evdeki ağır kokuyu,maruz kaldığınız parazitleri ve sarfettiğiniz çabayı düşünürsek hiçbirşey!şimdiden hayırlı olsun:))

Tuğba G. Kütahyaİlk CatGenie'm Kedici Dergisi tarafından bana hediye edildi. Dergiye yazıyordum ve iddialı reklamlarını gördüm. Nedir bu diye sordum? Dergiye verilen promosyon tarafıma hediye edildi. Üç kedi ile birlikte yaşıyorum, bir adet CatGenie çok yeterli gelmesine rağmen, çocuklarımın konforu için bir tane de ben satın aldım. Tuvalet olayındaki hijyen sorununa kesinlikle kökten bir çözüm. Yığınla kedi kumu parası harcama tamamen ortadan kalkıyor. Son derece ekonomik. Kedi tuvaleti temizlemesi için özel bir çaba ve zaman harcama da ortadan kalkıyor ki, bu da benim için çok önemli. Muhteşem bir çözüm CatGenie.

Mehmet Kadir Üsküdar / İstanbul