İnsanlar konuşuyorlar, isimlendiriyorlar
ve banyolarında,tuvaletlerinde parti veriyorlar.


“Bunu mutlaka görmelisin” “İnanamazsın” “ Bu bir sihirli değnek”

Geçtiğimiz yıllar içerisinde, kedi dostları kendi kendine yıkayan ve temizleyen kedi tuvaletini test ettiler. CatGenie’yi kurup çalıştırdıktan sonra arkadaşlarını ve ailelerini kurdukları yere çağırdılar, çalışması mükemmel fakat daha adı konmamış tuvaletlerini gösterdiler.

“Bu ürün inanılmaz,İnsanı hayrete düşürüyor” “Bu ürünü kim icat ettiyse dahiymiş” “Kedi temizliği ve sağlığı keşke hep böyle olsaydı” “Kesinlikle çok zekice” “Çok marifetli” “Bu Kedi dostlarının rüyasını gerçeğe dönüştürdü” “Onun temizlik işlevi hakikaten çok hijyenik”

Bu ürünü ilk kullanan veya test eden ve onların aileleri dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, hepsi aynı reaksiyonu gösterdiler; “Dahice” “Sihirli değnek” “Marifetli” “Sağlıklı” “Rüya gerçek oldu”

Genel görüşler(düşünceler) bize bu harika çözüm’ün ismiyle ilgili “cat hygiene” (“kedi sağlığı”) fikrini verdi. Bundan CatGenie çıktı.

Bu marifetli,rüyayı gerçek yapan ,dahice ürünü yaratanlar bu işi kendi başlarına yaptılar. CatGenie’nin arkasındaki sihir Roket Mühendislerinden geldi.“Kedim Mott ikinci sırada test edenlerdendi, Kızım büyük ve güzeldi.


CatGenie evimize geldiği zaman,
Mott’un sığmayacağını düşündüm. Problem olmadı. Kızımın sevmeyeceğini düşündüm,bir kez daha yanıldım. CatGenie ne söylüyorsa ,aynısını harfiyen yapıyordu. Sihirli kutu gibi çalışıyordu. Yeni kedi tuvaletinin kokusu inanın hiçbir şeye benzemiyor, hele hergün ve otomatik olarak geliyorsa.“
Wayne Z. Cherry Hill, NJ