Profesyoneller Neler Söylüyor

Güney Kalifornia, Haber 8 TV, CatGenie’yi ünlü Helen Woodward Hayvan Merkezinde test etti. Aşağıda yayınlanan Jeff Zevely raporunun bir suretidir.

Şu ana kadar ki en yüksek konforu sağlayan, dokunmadan, kendi kendine yıkayıp temizleyen kedi tuvaletinin CatGenie olduğu söyleniyor. Üretici firma bu yeni buluşunu News 8 ‘e gönderdi. Bizde CatGenie’yi kullanıp test etmesi için iyi tanınan Hayvan Merkezine gönderdik. Bundan sonraki hikayeyi bize Jeff Zevely anlatacak:

Deneyimlerimiz Helen Woodward Hayvan Merkezinde başlıyor. Hayvan Merkezinin sözcüsü John VanZante paketi aldıklarını ve açtıklarını söyledi. “ Bayağı bir İleri-Teknoloji kullanılmış”. Kendi kendini yıkayan kedi tuvaletinin beraberinde kalın bir kullanım kılavuzu var. Gereken alet sadece İngiliz anahtarı veya kargaburun. CatGenie’yi çalıştırıp ,denemek için merkezin kedi yetiştirilen bölümüne kurduk. VanZante bize ,“Hepimiz kedi kumunu temizlemekten nefret ediyoruz, New 8 bizimle temas’a geçip , kendi kendini temizleyen bir kedi tuvaleti var, test etmek istermisiniz? dedikleri zaman, Hepimiz kesinlikle evet dedik.” diye söyledi.

CatGenie’nin kurulumu şu şekilde oluyor; kedi tuvaletinin çalışması için ,banyonun veya çamaşır odasının su hattından, musluğundan soğuk su almanız gerekiyor. Tesisat işlemleri biraz zaman alıyor, ama herhangi biri bunu rahatlıkla yapabilir, bu söylediklerimizden biri veya tuvalet montajı olabilir, problem yok. Tuvalet kabının içindeki granül yıkanabilinir ve tekrar kullanılabilinir. Bu yüzden artık paket paket kedi kumu almanıza gerek kalmıyor. CatGenie konsepti gerçekten çok sade. Sıvılaştırılmış atıklar pis su borusuyla hazneden gidere atılıyor ve tuvalet kabı yıkanıyor. Elekli kürek katı dışkılar için iyi çalışıyor. Dışkılar sıvılaştırıldıktan sonra pis su borusuyla atılıyor. Daha sonra sistem granülü yıkıyor, dezenfekte ediyor ve sıcak hava ile kurutuyor.

“Olağanüstü olduğunu düşünüyorum” ve tabiki kediler içinde. Sonuçta, iki haftalık kullanım periyodu çok iyi gitti.

“CatGenie hakkında ne düşünüyorsunuz?”(Jeff bir kediye soruyor) Kedi mırıldadı. Bu da her zaman iyi bir işarettir. Merkez çalışanları da CatGenie’yi onayladıklarını önemle belirttiler. “Kesinlikle, birdaha kürekle dışkı temizleme yok.” “ CatGenie ile birlikte işlerimiz daha azaldı, o ne yapılması gerekiyorsa yapıyor zaten.”

Böylece, eğer kürekle dışkı temizlemekten bıktıysanız ve birkaç yüz Dolar verebilirseniz, “bu ürün mükemmel ,hemen bir kedi sahibi olabilirsiniz, görünüşe göre çok iyi çalışıyor”

Jeff Zevely – News 8, San Diego, CA

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kendini Yıkayan CatGenie Konseptini çok seviyorum.

(Dr.Michael Moyers’dan Pennsylvania’daki Veterinerlik Hastanesinde CatGenie’yi kullanmasını istedik. CatGenie ile ilgili reaksiyonunu ,bir müşterisine anlattığı haliyle açıklıyoruz) İlk başlarda hastanedeki kedilerin CatGenie’yi kulanıp kullanmayacağı hakkında çok şüpheciydim. Hepsi birden kısa zamanda CatGenie’yi kullanarak bana sürpriz yaptılar. CatGenie’yi direkt su tesisatına bağladık. Onun çalışması benim için mucize olacaktı. Mükemmel çalıştı, ne yapması gerekiyorsa onu yaptığını fark edemedim. Kendini Yıkayan CatGenie Konseptini çok seviyorum. CatGenie inanılmaz bir ürün.

Michael R. Moyer, VMD, Bridgewater Veterinary Hospital, PA