Catgenie’nizin evinize montajı yapıldıktan sonra tavsiye programı için aşağı da belirtilen uygulamaları yerine getirmeniz gerekmektedir;

-İşlem merkezinin arkasında yazılı olan ürün seri numarasını not ediniz,
-Seri numarasının, Garanti Belgesi’nin Kaydının Yapılması (ana sayfa sağ üst köşe) bölümüne girerek MUTLAKA kayıdını yapınız,
-Kayıt yapıldıktan sonra Catgenie’niz artık 2 yıl Garanti altına alınmıştır,(2-Yıl Sınırlı Garanti bölümüne girerek şartları mutlaka okuyun)
-Aynı kayıt ile birlikte , 7 rakamlı ürün seri numarası artık sizin İNDİRİM ŞİFRENİZ olarak kullanılacaktır.

Catgenie almak isteyen arkadaşınıza veya komşunuza sizin indirim şifrenizle 40 TL para kazandırın.

Siz de 60 TL değerinde Dezenfektan Kartuş veya Yıkanabilir Granül sahibi Olun.

Arkadaşınız veya komşunuz sizin tavsiyeniz sonucunda ve sizin Şifrenizi kullanarak CatGenie alırsa , arkadaşınız 40 TL indirimli alacak ve siz de para ödemeden 60 TL değerinde Dezenfektan Kartuş veya Yıkanabilir Granül alacaksınız. Böylelikle arkadaşınız ve siz toplamda 100 TL ‘lik bir ödüle sahip olacaksınız.

• Kayıt olduktan sonra ürün seri numaranızı artık kişisel İNDİRİM ŞİFRENİZ olarak kullanabilirsiniz.
• İndirim Şifrenizi kedi sahibi olan arkadaşınıza,komşunuza veya aileden birine verebilirsiniz. Onlara CatGenie web sitesini incelemesini ve bilgi edinmesini teklif edebilirsiniz.
• www.catgenie.com.tr ‘den CatGenie Tekir Paketini sipariş ettikleri zaman, promosyon kutusuna sizin İndirim Şifrenizi yazarlarsa perakende fiyatından 40TL indirim alabilirler.
• CatGenie Tekir Paketinin sevkiyatını direk olarak onlara yaparız. Sizde 60 TL değerinde Dezenfektan Kartuş veya Yıkanabilir Granül sahibi olursunuz.

Tavsiye Anlaşmasını İndirin ve Okuyun

Sizlere ,Kendini Yıkayan ve Temizleyen Kedi Tuvaleti CatGenie’nin faydalarını daha rahat anlatıp izah edebilmeniz için broşür desteği sağlayabiliriz.
(Diğer kampanyalarla ve indirimlerle birleştirilemez. Bu Tavsiye Programı sadece Tekir Paket için geçerlidir.)

Tavsiye programı ile sipariş vermek için tıklayınız.